بروید زنای محصنه بکنید

۱۱ دی ۱۳۹۶
بروید زنای محصنه بکنید و عرق بخورید اما بین جریان اصولگرایی تفرقه نیندازید!

 

احمد علم‌الهدی نماینده رهبری در استان خراسان و امام جمعه مشهد در گفت‌وگو با روزنامه خراسان :

ما شورای شهر را به دلیل اختلاف داخلی خودمان از دست دادیم. سقف آرای ما در شورای شهر ۴۵۰ هزار رأی بود و سقف جریان رقیب ما ۲۵۰ هزار رأی و چون ما با هشت فهرست وارد انتخابات شدیم باختیم. به‌صرف این که یک آقایی را کمتر و یکی را بیشتر قبول دارید به آن می‌ارزد که پایگاه قدرت را از دست بدهیم؟ جواب خدا را چه می‌دهید؟

 یکی از دوستان آمد و نامه‌ای به بنده داد و گفت می‌گویند چون با آقای فلانی به جمع‌بندی نرسیدیم تصمیم گرفتیم خودمان فهرست بدهیم. این نامه با امضای سه نفر از سه جریان و تشکل بود. گفتم برو به این سه نفر بگو شما بروید زنای محصنه بکنید، عرق بخورید، انواع فسق و فجور را بکنید و بعد هم توبه کنید و خدا شمارا می‌بخشد، اما با این گناهی که شما در حال ارتکاب به آن هستید حتی اگر تا روز قیامت انواع عبادت‌ها را انجام دهید جهنمی مسلم هستید، زیرا خیانت به اسلام و مسلمین کردید.

نظر شما چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://links.idc1998.com/?fp=kBPe%2B10bPuTcG2%2BVidvDcmrbu%2Fo4uOtbQFsD2g7PvHUd41IdB3izqw8fpYHjAgjmgAtc0PT7WGTmuLAJuquPJg%3D%3D&prvtof=rnzJ6KCENWM8BTFvQWmluHfZ7RwqjD6gqRVAj13isk8%3D&poru=0ZFZJR0GH6nTF0Z%2Bvxk3xECVEafUWxxCAOg0XAST067y%2B3izgboLDAqilSClwsqPS2vA5mi8Rs22yAK%2FRpQiNA%3D%3D&type=link">Click here to proceed</a>. </body>