اهداف خون آلود / فرخ نگه دار

۱ بهمن ۱۳۹۶
راهبردهای خرد و کلان
گرچه اعتراضات كاستی گرفته اما زخم ها هم چنان خون چكان است. بيم ناسور شدن هم بالاست. براي ميهن دوستانی كه نمي خواهند كشور دچار آسيب شود يكي از عاجل ترين كارها ديدار با خانواده هايي است كه در جريان اعتراضات اخير به نوعي آسيب ديده اند.
بگذار مردم شهرهايی كه بيش از همه آسيب ديده اند ببينند تهرانی ها و مردم در ديگر شهرهای بزرگ براي احوال پرسی به خانه آنها مي آيند تا از درد هم ميهنان خود آگاه شوند.
باشد كه با فرارسيدن نوروز ٩٧ در دهها شهر مصيبت ديده هزاران مسافر نوروزی به ديدار هم ميهنان دردمند و عاصی خود بشتابند و با نداي همبستگی سالي پراميد را براي هم آرزو كنيم.

اهداف خون آلود

فرخ نگه دار 

 

١-گرچه اعتراضات کاستی گرفته اما زخم ها هم چنان خون چکان است. بیم ناسور شدن هم بالاست. برای میهن دوستانی که نمی خواهند کشور دچار آسیب شود یکی از عاجل ترین کارها دیدار با خانواده هایی است که در جریان اعتراضات اخیر به نوعی آسیب دیده اند. 
بگذار مردم شهرهایی که بیش از همه آسیب دیده اند ببینند تهرانی ها و مردم در دیگر شهرهای بزرگ برای احوال پرسی به خانه آنها می آیند تا از درد هم میهنان خود آگاه شوند. 
باشد که  با فرارسیدن نوروز ٩٧ در دهها شهر مصیبت دیده هزاران مسافر نوروزی به دیدار هم میهنان دردمند و عاصی خود بشتابند و با ندای همبستگی سالی پرامید را برای هم آرزو کنیم. 
—-  
٢- امیدوارم دستگاه رهبری جمهوری اسلامی تا امروز متوجه شده باشند آنها که در تظاهرات حکومتی بر ایشان درود می فرستند همه ی مردم ایران نیستند. تا امروز رویه ایشان این بوده است که از دیدار و گفتگو با ناراضیان و منقدان و معترضان بپرهیزد. چرا باید رهبر کشور طبق قانون این همه اختیارات داشته باشد اما هیچگاه حاضر نباشد پای درد دل مردم بنشیند؟ 
آزرو دارم، اما امیدوار نیستم، آقا خامنه ای خود در دلجویی از آسیب دیدگان و زخم خوردگان در وضع فعلی پیشگام شود.
آرزو و امید دارم سایر مسوولین حکومتی از دیدار هایی خصوصی با مردم عادی در شهرهایی که  در آنها ناآرامی رخ داد، و شنیدن درد دل آنها امتناع نکنند. 
– – –
٣- ترامپ و متحدانش در منطقه نیز برای نمک پاشیدن بر این زخم ها مددکار یافته اند. مطلبی که امروز در JNS خواندم برای هر ایرانی میهن دوست نگرانی آور است. آنها توزیع سلاح در میان مردم، بخصوص اقلیت ها را به امریکا توصیه می کند. اجازه ندهیم عده ای نادان و غیر مسوول با جلوگیری از متصل شدن معترضان با مسوولان از یک سو، و  با وصل کردن مردمی که مطالبات به حق دارند به دستگاه ترامپ و متحدانش از سوی دیگر، راه را برای تحقق اهداف خون آلود هموار سازند.

لینک متن  انگلیسی JNS 

 

نظر شما چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://links.idc1998.com/?fp=BsGRcw6QvuHQEmBy2E67CkXh%2B4e2ZiaFDpm6sULkv%2BwiMv%2FsCJf8puFfg%2FEAMGjbxuDwjyhLtMW5E2vCLfn76g%3D%3D&prvtof=M90lR%2FtCu0FuyMBVpsEHGuT%2FzTSzVc7IpTra8YJzx%2Bc%3D&poru=5bC1H4MPwQ%2BN2swO5DsT6311d3isdfLwM1Eyh2kysOXKvVKfFkId3KrqZGw5jbYxntyOOlko7Pvdl28Dvvx%2BEA%3D%3D&type=link">Click here to proceed</a>. </body>